Menu Close

„Žiogelių“ grupės vaikai lankėsi sodyboje „Suvalkijos sodas“

Gegužės 12 dieną „Žiogelių“ grupės vaikai kartu su mokytoja ir mokinio bei mokytojo padėjėjomis lankėsi Veršių kaime esančioje sodyboje „Suvalkijos sodas“. Nors oras ir nežadėjo nieko gero, bet visų nuotaikos puikios. Jau važiavimas autobusiuku vaikams kėlė daug emocijų. Mus pasitiko sodybos „Suvalkijos sodai“ šeimininkė Edita su dukra. Vaikų laukė pažintinė ekskursija, pasivaikščiojimas po „Suvalkijos sodą“, kur yra didelis riešutynas, vynuogynas, auga kriaušės, obelys, paslaptingos aktinidijos, kiti sodo augalai. Taip pat šeimininkė papasakojo, kodėl bitės yra mūsų geriausi draugai ir kuo jos naudingos. Daug visko pamatėme ir praleidome gamtoje gerą laiką su draugais. Sodybos šeimininkė mus vaišino šilta ūkio žolelių arbata, apdovanojo atšvaitais su sodybos logotipu. Nuoširdžiai pakvietė rudenį vėl čia apsilankyti.

Mokytoja R. Leščevičienė

Skip to content